O artystce

Tworzę odkąd pamiętam od realistycznych portretów, satyrycznych karykatur które wywołują masę emocji i są niesamowitym prezentem upominkiem na każdą okazję, po malarstwo współczesne, obrazy do nowego wnętrza nadające im niepowtarzalny oryginalny charakter.

Maluję obrazy realistyczne ale również na pograniczu realizmu i abstrakcji Chcę sięgać głębiej, uchwycić detale, bogactwo form i ich zmienność – coś, co jest niezauważalne na pierwszy rzut oka. Tworze obrazy które są często wynikiem podglądania, zatrzymywania to co ulotne – natury, żywiołów, to co tak często nam umyka w zabieganym świecie, pragnę ukazać poprzez nie emocje, grę z wyobraźnią odbiorcy.

A gdyby tak spojrzeć trochę głębiej. Zatracić się w myślach, poddać naszej fantazji. Spróbować dostrzec to, czego nie widać na pierwszy rzut oka.

Zobaczymy obrazy kreowane oczami naszej wyobraźni. Każdy z nas zobaczy coś innego. Tworzymy w naszych głowach wizje, mamy zdolność przekształcania rzeczywistości.

Natura to organizmy nieograniczone żadną ramą. Żyją, tworzą swoje historie. Trzeba tylko chcieć je dostrzec… Wpuśćmy naturę do naszych wnętrz wpłynie ona na nasz spokój i harmonię.

Prace powstają w różnych formatach, tworzę również na zamówienia.

Serdecznie zapraszam krainy mojej sztuki dziedziny, która nieustannie mnie pasjonuje. Żywię nadzieję, że przedstawiony zbiór potwierdzi, jak ważnym zajęciem jest dla mnie podpatrywanie świata i z jak wielkim zaangażowaniem to czynię.